Wpisz, aby wyszukać

lipiec, 2019

sob20lipiec(lipiec 20)17:00niedz.21(lipiec 21)03:00Dog Orient - Góra Kamieńsk17:00 - 03:00 (21) Góra Kamieńsk Organizator: Dog Orient

Szczegóły Wydarzenia

Zapowiada się gorące lato, a najgoręcej będzie 20 lipca na Górze Kamieńsk, gdzie o godzinie 20, mimo zachodzącego słońca będzie wrzało dzięki uczestnikom nocnego dogtrekkingu.

Bazą rajdu będzie domek myśliwski znajdujący się na terenie Góry Kamieńsk. A terenem zmagań oczywiście najwyższa góra województwa łódzkiego.

Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy:

– Hobby o długości 12 km, gdzie rywalizować będziecie w dwóch kategoriach – rodzinnej oraz open (osoby indywidulane oraz pary),
– Sport o długości 23 km, gdzie rywalizacja rozegra się wśród kobiet, mężczyzn i rodzin.

Niech Was nie zwiodą krótkie dystanse. Po ciemku i na tej Górze będzie to prawdziwa przygoda, która tak szybko się nie skończy.

Ze względu na nocną porę, nie przewidujemy posiłku regeneracyjnego – zresztą tak późno jeść już nie wolno bo to nie zdrowe, ale dla bardzo głodnych przygotujemy ognisko. Jeśli kto będzie miał ochotę skorzystać niech zabiera co lubi.

Zamiast posiłku na pewno będą medale i to dla każdego i nie byle jakie. Już niedługo wrzucimy wizualizację więc zaglądajcie na nasz fan page na Facebooku.

Wraz z jednym z naszych partnerów przygotowaliśmy też dla Was techniczne koszulki. Ich koszt to 30 zł. Ale jest jeden warunek. Musimy uzbierać 50 sztuk, więc jeśli Wam się podobają możecie też zamówić znajomym i rodzinie 🙂
Zasady zakupu koszulki oraz rozmiarówka znajdują się w regulaminie.
Więcej informacji już wkrótce.

WYDARZENIE FACEBOOK

 

Czas

20 (Sobota) 17:00 - 21 (Niedziela) 03:00

Lokalizacja

Góra Kamieńsk

Organizator

Dog Orientkontakt@dogorient.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Udostępnij

Podziel się informacją ze znajomymi
X